Телебачення на всіх пристроях від нашого партнера TRINITY-TV

Телебачення від нашого партнера TRINITY-TV - це більше 140 каналів у цифровій якості, доступних для перегляду на телевізорі і ноутбуці, планшеті і смартфоні! Підбірка каналів у HD-якості. Дивіться найпопулярніші українські та зарубіжні телеканали різної тематики: інформаційні, розважальні, спортивні, музичні, дитячі та інші!
Спеціальні ціни на Trinity TV для абонентів MyTeleCom.ua

   

0 грн.

 

ПРОМО
50 каналів
 

119 грн. discopunt-line

99 грн.

У МІСЯЦЬ

МИНИМАЛЬНЫЙ
181 каналів
+ КІНОЗАЛ

119 грн. discopunt-line

99 грн.

У МІСЯЦЬ

СРЕДНИЙ
233 каналів
+ КІНОЗАЛ

197 грн. discopunt-line

159 грн.

У МІСЯЦЬ

МАКСИМУМ
260 каналів
+ КІНОЗАЛ

Цифрове телебачення на будь-якому пристрої

Смартфон

Найліпша властивість TRINITY-TV — телебачення у кишені! І не тільки ТБ... З Вами завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів - це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті — вистачить доступу в інтернет. Завантажуйте додаток TRINITY-TV з Play-Market і нехай розваги завжди будуть у Вас під рукою.

Планшет

Бажаєте перетворити планшет у Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте можливості свого планшета на 100%! Встановлюйте додаток TRINITY-TV і дивіться найпопулярніші канали, а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все, що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Завантажуйте додаток TRINITY-TV з Play-Market і проводьте час із захоплюючим контентом!

Комп'ютер

Один з найпоширеніших пристроїв, на якому користуються додатком TRINITY-TV – це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, у якому Ви отримаєте найрейтинговіші канали ТВ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все, що завгодно... Але тільки у нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.

Телевізор

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть у бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Активуйте пристрій і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!

Медіаплеєр

Якщо у Вашому телевізорі немає функції СМАРТ - не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніший пристрій. Процес цього перетворення нескладний - виберіть приставку, яку Ви маєте у наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки — Ви можете придбати її у нас, або взяти в оренду.

Залишилися питання? Наші менеджери допоможуть вам!

Замовте зворотній дзвінок, або напишіть нам!

HTML5 Logo
 • Наш Центр допомоги працює с 8:00 до 21:00!

  Дзвоніть:
  050 382-29-29
  097 382-29-29
  063 382-29-29

  Сєвєродонецьк:
  095 940-44-11
  099 236-11-00
  097 566-40-01

 • Центр допомоги

  Наша мета - забезпечення клієнтів повним комплексом сучасних послуг зв'язку. Фахівці MyTeleCom забезпечать Вам оперативне та якісне обслуговування. Замовте зворотній дзвінок і ми вам передзвонимо!

  Замовити зворотній дзвінок!